Lesní klub Semínka - červen 2018

29. 6. budou semínka na vandru i s kapelou!!!
Tento způsob léta, zdá se být poněkud rozmarným :)
Závěrečné "johoho" si zazpíváme u "SKŘÍPÁKU", zcela stylově, se šarmem nám vlastním!
sraz asi tak v 9.30 tady
Stříbský mlýn, louka u splavu, parkování naproti restauraci, poznávací znamení je "obdařený kohout ze železa" :)

Bylo nám velkým potěšením se s Vámi potkávat, děkujeme za vaše úsměvy a inspiraci :)
Přejeme Vám pohodové léto, šťastná dobrodružství, prožitá s velkorysostí Medvídka Pú*

Naše výlety budou pokračovat i po prázdninách, těším se, že chuť, si zpívat nám též vydrží :)
Zároveň jsou v plánu setkávání v doprovodu Světlanky a Danči.

Mějte se krásně!
SEMÍNKA

KAPELA Z PÍSKOVIŠTĚ

Kdy: každý sudý pátek 9.30 - 11.00h
Kde: na pískovišti u jurty
Pro koho: pro rodiče či prarodiče s dětmi do 3 let
Cena: 50 Kč za rodinu/jeden klubík
Kontakt: Zdenka Mlezivová - eulalije@gmail.com

Máte malé sviště a rádi chodíte na pískoviště? Rádi si zpíváte s stavíte hrady z písku? Tato kapela je pro Vás!! Jediná přání jsou: dozpívat píseň, nahrát ji na tři kila, popadat se za břicho, hledat v písku formu, upéct bábovičku. Pravidelná účast ani přihlašování nejsou nutné. Sledujte náš FB pro aktuální informace (např. zrušení Semínek z důvodu nemoci apod.).

SEMÍNKA NA VANDRU

Kdy: každý lichý pátek budou naše setkání mimo jurtu. Budeme objevovat krásy okolní krajiny a taje místní kultury.

Rádi  objevujete nová místa? Máte srdce dobrodruha? Připojte se k nám!! Sledujte webové stránky a FB Přírodní školky a dozvíte se místo srazu!!

Uskutečněné výlety:
26. ledna 2017 jsme byli v muzeu ve Šlapanicích.
30. března 2017 jsme navštívili dravce v Rajhradě.
27.dubna 2017 procházka v okolí Vojkovického mlýna
25.května 2017 Dobrý den Kociánko